נתנאל יעקובי - מנכ"ל

TARGET סוכנות לביטוח הוקמה בכדי להגשים את קשת הצרכים של הלקוח באופן מקצועי ולא מתפשר. זאת, תוך שמירה על רמת אובייקטיביות ושקיפות מיטבית ללקוח אשר תשרת אותך בטווח הארוך. יצרנו קשרים מול הרוב המוחלט של חברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים כאשר אנו לא מייצגים את החברות אלא מייצגים אתכם מול החברות

 

המוטו שלנו: "ההצלחה שלך היא המטרה שלנו" ומכאן נולד השם "טרגט" (TARGET). המוטו שלנו מתאר במדויק את גישתנו לכל אחת ואחד, כאשר אנו משקפים לכם את התמונה המלאה ומתחשבים בכל הנתונים לכדי לבצע תכלול מיטבי בכל פעולה ופעולה.

 

היקף ומגוון סוגי המוצרים והשירותים הרבים שאנו יודעים להעניק לחוג לקוחותינו מבסס תשתית רחבה ויציבה לפתרונות יצירתיים, מהירים ותכליתיים ליישום גישתנו הייחודית שבה טובת הלקוח עומדת במרכז. לפיכך אנו מבצעים התאמות לצרכיך האישיים בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים.

 

חרטנו על דגלנו מצוינות ואימצנו את הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר דרך תודעת שירות גבוהה, טיפול קשוב ומסור וחדשנות מתמדת.

הסוכנות הוקמה על ידי נתנאל בשנת 2013, ומאז הצטרפו 1,011 לקוחות ואנו מטפלים בהם ב 2,875 מוצרי ביטוח פנסיה וגמל, במהלך תקופה זו זכינו ליישב 367 תביעות ביטוח, לטובת לקוחותינו.

 

חזון הסוכנות להמשיך לגדול, להוביל, לצמוח וללוות בנאמנות את חוג לקוחותיה.

נתנאל יעקובי מנכל טרגט סוכנות לביטוח

לשירותכם מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל

הכשרה.JPG
הפניקס.jpg
מיטב דש.JPG
ילין לפידות.JPG
ayalon.png
מור קופת גמל.jpeg
מנורה.JPG
פסגות - גמל ופנסיה.JPG
כלל.jpg
הראל.jpg
אלטשולר שחם-לוגו png
מגדל-לוגו.png